Polityka prywatności na stronie www.podnosniki-pawlik.pl


Podstawa prawna

Niniejsza Polityka Prywatności jest zgodna z przepisami wynikającymi z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.

Administator danych osobowych

Właścicielem witryny znajdującej się pod adresem www.podnosniki-pawlik.pl oraz Administratorem Państwa danych osobowych jest USŁUGI TRANSPORTOWO-SPRZĘTOWE Piotr Pawlikowski z siedzibą: ul. Żurawinowa 4, 85-361 Bydgoszcz, e-mail: pawlik.uts@wp.pl, tel. +48 602 533 840, NIP: 9531008795.

Cel zbierania danych osobowych

Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO, w celach marketingowych. Administrator danych osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest analiza odwiedzin użytkowników na stronie Internetowej znajdującej się pod adresem www.podnosniki-pawlik.pl

Narzędzia analityczne, w których wykorzystujemy dane osobowe

Korzystając ze strony Internetowej znajdującej się pod adresem www.podnosniki-pawlik.pl zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez USŁUGI TRANSPORTOWO-SPRZĘTOWE Piotr Pawlikowski z siedzibą: ul. Żurawinowa 4, 85-361 Bydgoszcz w celu marketingowym. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych są USŁUGI TRANSPORTOWO-SPRZĘTOWE Piotr Pawlikowski, Google Analytics, Facebook, Hotjar.

Czas przetwarzania danych osobowych

Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres pół roku do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.

Prawa użytkownika

Jako użytkownik korzystający ze strony Internetowej znajdującej się pod adresem www.podnosniki-koszowe.pl posiadasz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Dane są wykorzystywane do profilowania marketingu za pomocą narzędzi Google Analytics, Facebook, Hotjar. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania – prosimy skorzystać z ustawień swojej przeglądarki.